Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kuchyňa na kľúč z kuchynského štúdia

Dátum: 13.04.2017

V kuchynskom štúdiu nájdete plné porozumenie pre vaše želania, nezvyčajnú službu a osobitné riešenia. Všimnete si to hneď, keď začnete hovoriť s kvalifikovaným architektom. Je to špecialista, ktorý vám pomôže navrhnúť kuchyňu aj pri zložitých danostiach priestoru tak, aby optimálne zaplnila osobitne veľkú alebo malú plochu. 

Pomôže vám pri výbere zo širokej ponuky materiálov a farieb, vysvetlí rozdiel medzi moderným a módnym. Identifikuje sa s vašimi zvyklosťami a predstavami tak, že výsledkom je navrhnutá kuchyňa, ktorá plne vyhovuje vašim potrebám. Navyše vám v štúdiu vypracujú projekt rozvodov elektrických inštalácií, prívodu vody, odpadu, podľa rozmiestnenia jednotlivých spotrebičov. 

Súčasťou dodávky z kuchynského štúdia je aj montáž kompletnej kuchynskej zostavy a predvedenie prístrojov. Bez váhania poviete áno kuchyni, ktorá spĺňa vašu predstavu o estetike a funkčnosti.