Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Obývačka

Našim hlavným zameraním je návrh a predaj kuchynských liniek, avšak rovnaký dôraz kladieme aj na výrobu nábytku na mieru, pričom Vám vieme podľa želania ponúknuť bohaté farebné či materiálové možnosti. Našou prioritou je zladiť štýl, dizajn, príbuzné odtiene a dekory v celom interiéri, zároveň sa snažíme v rámci možnosti vždy dostať do Vášho rozpočtu. Vždy oceníme keď nám klient definuje účel a orientačný rozpočet, vtedy sa nám lepšie tvorí a vieme skôr docieliť očakávaný výsledok, kedy spokojnosť je na oboch stranách. Pripravíme Vám vizualizáciu každej jednotlivej miestnosti, stačí si len dohodnúť presný čas stretnutia pre konzultáciu Vášho pôdorysu. Výhodou vizualizácie je, že v cene máte aj nákres elektroinštalácie presne podľa umiestnenia nábytku a vzájomnej dohody. Ďalšou výhodou je, že pri objednávke Vám cenu za vizualizáciu odpočítame.

Kúpeľňa

Ponúkame komplexné riešenie na kľúč, pri prvom stretnutí Vám vysvetlíme akým spôsobom fungujeme. Nasleduje samotná vizualizácia, potom druhé stretnutie, kde s Vami do detailu odkonzultujeme návrh a spravíme finálne korekcie. Interiér naceníme a po odsúhlasení cenovej ponuky nasleduje odborné zameranie a zadanie objednávky do výroby s určením presného termínu montáže.

Spálňa

Čo všetko Vám vieme do nového bývania dodať a vyrobiť?
Naozaj akýkoľvek nábytok do akejkoľvek miestnosti..
Začneme vstupnou chodbou, technickou miestnosťou, obývačkou, ďalej spálňou, kúpeľňou aj detskou resp. študentskou izbou prípadne hosťovskou izbou. Taktiež stoly a stoličky. Dokonca ak máte krytú vonkajšiu terasu tak aj exteriérovú kuchynku:) Používame len tie najkvalitnejšie závesy, výklopné systémy a výsuvy značky BLUM a HETTICH s doživotnou zárukou a takisto naša výroba v Trenčíne disponuje tými najlepšími výrobnými technológiami a špičkovými strojmi pre spracovanie tých najnáročnejších materiálov. Výsledkom je dokonalý vzhľad jednotlivých opracovaných dielcov a aj preto Vám môžeme garantovať záruku až 8 rokov ako jedna z mála firiem.

Detská/Študentská izba

Vizualizácia interiéru vzhľadom na dôraz pre detail, rozsiahlosť a náročnosť môže trvať dlhšie a preto je dôležité venovať sa tomu v čase ešte pred rekonštrukciou bytu, domu alebo počas začiatku stavby domu, keď Vás ešte netlačia jednotliví remeselníci a máte dostatok času riešiť všetko o čom snívate v kľude bez zbytočného tlaku a stresu.

Šatník

V neposlednom rade patria do nášho portfólia šatníky, či už v samostatných miestnostiach, alebo štandardné vstavané skrine s posuvnými dverami. Práve pre tento žiadaný sortiment sme pre Vás otvorili nové štúdio, kde môžete vidieť viac možností a dizajnových prevedení - www.satnikypiestany.sk