Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kuchyne

Prečo kuchyňa od nás?

Dokážeme splniť  všetky Vaše predstavy o vysnívanej kuchyni, zároveň tak zhodnotíme čo najviac Vašu nehnuteľnosť. Či hľadáte ekonomickú kuchyňu pre Váš prvý vlastný domov, alebo hľadáte modernú dizajnovú kuchyňu vybavenú tými najnovšími novinkami, všetkých Vás obslúžia naši skúsení profesionáli - dizajnéri kuchýň a interérov, ktorí majú zrealizované množstvo kuchýň a vedia Vám odovzdať ich dlhoročné skúsenosti. V našom štúdiu nájdete aj kompletnú ponuku kuchynských spotrebičov Electrolux, AEG a TEKA a rovnako širokú škálu pracovných dosiek z umelých a technických kameňov ako Technistone, Corian a Dekton. Samozrejmosťou je profesionálna montáž skúsenými montážnikmi. Tešíme sa na Vašu návštevu, lebo Dizajn nás baví:)

Kvalitné a komplexné služby sú jednou z našich hlavných priorít. Vrámci ponúkaného sortimentu poskytujeme všetky potrebné služby.


Poradenské služby

Poradenské služby

Možno si poviete, veď to nieje žiadna veda. Budete však prekvapený, na koľko vecí treba myslieť, aby bol výsledok čo najbližšie Vašej predstave. Kuchyňa alebo interiér by mal byť v prvom rade "funkčný" - mať dostatok úložného miesta, pracovného miesta a priestor rozvrhnutý tak aby boli veci vždy po ruke. Navedieme Vás na správnu cestu pri výbere materiálov, rozmerov, rozloženia, spotrebičov či doplnkov ....

Na začiatok Vám radi poradíme a ak sa rozhodnete, pomôžeme Vám predstavy realizovať.

Vizualizácia 3D

Vizualizácia 3D

Začiatkom spolupráce je vytvorenie návrhu, ktorý odzrkadľuje Vašu predstavu. Pomocou 3D softvéru vytvoríme 3D návrh Vašej budúcej kuchyne alebo interiéru. 3D vizualizácia nám umožní vytvoriť presne to s čím budete spokojný, kombináciu materiálov, farieb, rozloženie ... Fotorealistický výstup umožňuje vidieť interiér pred samotnou realizáciou a tím eliminovať "prekvapenia" pri montáži. Vizualizácia taktiež umožňuje návrh osvetlenia a prípravu podkladov pre elektroinštalácie.

Výmera u zákazníka

Výmera u zákazníka

Ďalším krokom je presné zameranie priamo u klienta. Na základe týchto údajov sa návrh upraví ak by niektorý rozmer nebol presný. Údaje musia byť presné, nakoľko budú použité pre samotnú výrobu, preto ich vykonajú naši pracovníci. Nejedná sa o nedôveru v "schopnosť" klienta dodať potrebné údaje, ale v tomto prípade ide o ochranu klienta. Ak by bola výroba nepresná na základe dodaných údajov, musel by klient znášať dodatočné náklady na opravu. Naši pracovníci vedia aké údaje sú potrebné, prípadne vedia zaznamenať iné skutočnosti, ktoré by sa mohli pri realizácií stať komplikáciou.

Nákres elektroinštalácie, vody, plynu

Nákres elektroinštalácie, vody, plynu

Pri dodávke kuchyne poskytujeme komplexné služby od návrhu až po finálnu realizáciu. Dôležitou súčasťou pred montážou je aj správne umiestnenie rozvodov a to odpad vody, prívod vody, plynu a tiež správne rozmiestnenie zásuviek či už na 230 V, alebo vývodu spolu s vypínačom na 400 V v prípade sklokeramickej, alebo indukčnej varnej dosky. Taktiež treba myslieť na rôzne typy zabudovaného osvetlenia, ako napríklad poslednej dobe veľmi obľúbené napríklad LED osvetlenie. Tvorí estetický, ale i praktický doplnok Vašej kuchyne. Nákres rozvodov Vám dodáme ihneď po odsúhlasení finálnej vizualizácie.

Doprava a vynáška kuchyne

Doprava a vynáška kuchyne

Doprava množstva súčastí rôznych veľkostí a materiálov kuchynskej linky nieje jednoduchá. Skrinky, sklo, elektrospotrebiče sa pri nesprávnej manipulácií a preprave môžu poškodiť čím vzniknú dodatočné náklady ako aj zbrzdenie celej realizácie. Dopravu zabezpečíme ZDARMA do 30km od Piešťan. Všetky súčasti sú prepravované v ochranných fóliach a správnym spôsobom. Zároveň naša montážna skupina zabezpečí vynesenie súčastí do tretieho poschodia ZDARMA.

Záruka na kuchyňu 8 rokov

Záruka na kuchyňu 8 rokov

Naše kuchyne spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Dlhoročné skúsenosti s návrhom a montážou, ale hlavne výrobou kuchýň, nám ukázali ktorým častiam treba venovať zvýšenú pozornosť. Kvalitné materiály zaručujú dlhodobý estetický efekt, prvotriedne súčiastky ako závesy, výklopy či kovania zaručujú dlhú funkčnosť. Zvolené materiály, súčiastky, výrobné postupy a odborná montáž, nám dovoľujú stanoviť dĺžku záruky pre naše kuchyne a kuchynské skrinky až na 8 rokov. Pre našich zákazníkov je to garancia, že svoje peniaze investovali do kvality.

Interiér na kľúč

Interiér na kľúč

Každý spokojný zákazník nám prináša budúcu existenciu a možnosť napredovať.

Našim prvoradým cieľom je dobre poradiť a nielen produkt predať. U nás sa predajom spolupráca s Vami ešte len začína. Snažíme sa šetriť Vás čas aj prostriedky, napr. včasným vypracovaním nákresu inštalácii hneď po vizualizácii. Nevhodne umiestnené inštalácie nútia zákazníka prispôsobovať sa a narúšajú vysnívanú predstavu. Pri tak širokom sortimente i množstve prevedení aké máme v ponuke Vám pomôžeme rýchlo sa zorientovať a vybrať tú najvhodnejšiu variantu pre Vašu kuchyňu, alebo interiér. Veríme, že aj Vy nás čoskoro navštívite a necháte si poradiť našim kvalifikovaným personálom.