Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Čo robí kuchyňu kuchyňou

Dátum: 16.02.2017

Kuchynský priestor bol v minulosti stvárňovaný podľa formálnych architektonických pravidiel. V súčasnosti je určujúci individuálny životný pocit a z neho vyplývajúci životný štýl.

Kuchyňa v súčasnosti pozostáva z týchto základných častí:

  • nábytok (skrinky, stoly, stoličky)

  • prístrojové zariadenia (chladnička, rúra…)

  • základné doplnky (pracovná doska, drez, batéria, osvetlenie...)

  • ostatné doplnky (záclony, závesy, obklady, dlažba…)

  • drobné spotrebiče (fritéza, toastovač, kávovar, roboty…)


Každá, aj tá najmenšia kuchyňa má obsahovať:

  1. chladiace centrum (chladnička, mraznička)

  2. varné centrum (rúra, varná platňa)

  3. umývacie centrum (drez, batéria, umývačka riadu)

Obyčajná kuchyňa sa stáva kuchyňou s veľkým K pomocou zdanlivo nedôležitých detailov. Často sú to maličkosti, ktoré ju zhodnotia, napríklad citlivý výber obkladu. Na optimálnu prípravu potravín je profesionálne kuchynské náčinie nevyhnutné. Rozhodujúca pri výbere je kvalita, ktorá dáva najlepšie predpoklady pre radostnú a úspešnú prácu v kuchyni.