Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Farba do kuchyne

Dátum: 16.03.2017

Farbou prinášame do našich domovov život, čo obohacuje našu dušu. Neexistuje zlá farba, je iba nevhodná farebná kombinácia. Výber farby kuchyne zakladajte viac na vašom osobnom cítení, ako na módnych trendoch. 

Najskôr si predstavte náladu, akú by ste chceli v kuchyni najčastejšie mať. Chceli by ste cítiť pokoj, vzrušenie, šťastie, prirodzenosť, družnosť, otvorenosť, silu, jednoduchosť? Súčasne s pocitom sa vybaví i predstava o farbách, materiáloch, povrchovej úprave. Napríklad biela farba bude vždy evokovať vzdušnosť, čistotu a jednoduchosť. Má najvyššiu svetelnú odrazovosť a je ideálna na kombináciu s ostatnými farbami. 

Teplé farby - červená, oranžová, žltá sú priateľské, veselé, extrovertné, robia aj malý priestor väčším

Studené farby - modrá, zelenomodrá by sa mali použiť v priestoroch, kde je dostatok prirodzeného denného svetla.

Pastelové farby, napr. broskyňová, ružová, vanilková, sú jemné a hodia sa na veľké plochy.