Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kuchyňa tretieho tisícročia

Dátum: 15.06.2017

Na ceste do budúcnosti túžime po niečom výnimočnom, čo nás fascinuje, vyhovuje nášmu životnému štýlu. Aká teda je?

Bez zbytočných ozdôb, jednoduchá až technická, veľmi sa blíži profesionálnej kuchyni. Spĺňa náročné požiadavky svojich užívateľov. Pri dizajne z materiálov vedie antikoro, sklo, iné kovové materiály, drevo perfektne opracované. Vnútorné vybavenie je výsostne účelové: držiaky, košíky, výsuvné systémy… Jej nevyhnutnosťou je počítač, ktorý vedie evidenciu zásob, ukáže momentálny stav rozpočtu, upozorní na jednotvárnosť stravy. 

V prístrojoch smeruje trend k ľahko udržiavateľným materiálom, technicky dokonalým prístrojom s jednoduchou obsluhou. Zreteľný je aj trend väčšej bezpečnosti. Súčasne nové výdobytky kuchynskej technológie ovplyvňujú predovšetkým trendy, ktoré súvisia so zdravým životným štýlom.

Platí: moja kuchyňa je mojím zrkadlom.