Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Ostrovné kráľovstvo

Dátum: 04.05.2017

Kuchynské ostrovy, polostrovy či barové pulty sú trendové. Okrem toho, že rozširujú pracovnú plochu, dovoľujú kuchárovi, aby bol súčasťou diania v otvorenom priestore. Inými slovami, pokojne môžete restovať kuracie prsia na panvici, jedným okom sledovať jablkový koláč v rúre, a pritom debatovať s rodinou či s návštevou. Do útrob ostrova možno z kuchynskej strany vsadiť rúru a zásuvky s kuchynským náradím, pričom druhá strana ostrovčeka môže slúžiť ako príborník, knižnica či poličky na “hocičo”. Bude to miesto, kde sa rodina bude stretávať najčastejšie - zatiaľ čo mladšie dieťa si pri vás kreslí, dospievajúci tínedžer sa nezabudne pristaviť pri chladničke a vaša polovička, ak práve nesleduje telku, určite sa príde tiež pozrieť, či je niečo pod zub ešte pred večerou.