Vstavané skrine

Vstavané skrine patria k obľúbenému riešeniu úložných priestorov. Sú účelným riešením pre uskladnenie šatstva ale aj ďaľších vecí. Svoje uplatnenie nachádzajú v bytoch, rodinných domoch ale aj v iných, napríklad kancelárskych priestoroch.

Vstavaná skriňa je "nábytkom" vyrobeným na mieru, preto je ideálnym a často jediným riešením ako účelne zariadiť rôzne atypické priestory ako sú podkrovia, priestory pod schodmi, miestnosti so šikmými, či oblými stenami. Atypické skrine účelne využijú každé miesto. Podkrovná, či rohová skriňa ukrýva naozaj veľký úložný priestor.

V našej ponuke nie je len posuvný, otočný ale aj posuvno-skladaný systém dverí. Tieto systémy umožňujú široké využitie v kombinácii s rôznymi druhmi materiálov ako sú laminované drevotrieskové dosky v imitácii drevín, pieskované sklo, rôzne odtiene zrkadiel a farebné lakované sklá v mnohých RAL prevedeniach.

Použitie vysoko kvalitných materiálov od tuzemských ale aj zahraničných výrobcov umožňuje vytvoriť jedinečné a praktické odkladacie priestory s moderným dizajnom s vytvorením vlastného štýlu. Ponuka farieb a dizajnov zodpovedá súčasným požiadavkám a trendom interiérového štýlu.