Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Developeri

Radi sa venujeme developerským projektom a baví nás podieľať sa na dobrom spoločnom výsledku  - aktuálny projekt rezidencia kamenná, royaldom

Projekt bytovky

Snaha využiť potenciál našej firmy a zároveň zhodnotiť doterajšie bohaté skúsenosti, viedla k rozšíreniu zamerania našej spoločnosti o spoluprácu s Developermi a ich projektami. Do portfólia služieb sme zaradili návrh interiérov a kompletnú realizáciu interiéru na kľúč.

Projekt RD zástavby

Či sa jedná o projekt novej modernej bytovky, alebo projekt rodinného domu, každý interiér je pre nás výzva.
Prvotriedne materiály a vysoká kvalita spracovania sú pre nás samozrejmosť. Svoju pozornosť preto zameriavame na poskytované služby a ich neustále zlepšovanie.

Projekt samostatných RD

Každému projektu venujeme potrebný čas a individuálne s Developerom riešime všetky požiadavky zamerané či už na kvalitu, spracovanie detailov a v neposlednom rade aj na finálnu cenovú ponuku. Všetky možnosti spolupráce, navrhujeme prebrať osobne.
Kontakt v prípade záujmu 0905 458 023, alebo email - stefanik@kuchynepiestany.sk