Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Návrh zdarma

Vzhľadom na individuálnosť a variabilitu jednotlivých návrhov sme pre Vás pripravili formulár, pomocou ktorého môžete požiadať o prípravu nezáväznej cenovej ponuky práve pre Vás.

Odoslaním nezáväznej ponuky cez náš kontaktný formulár sme Vám pripravili AKCIU v podobe vizualizácie ZDARMA.


Začiatkom spolupráce je vytvorenie návrhu, ktorý odzrkadľuje Vašu predstavu. Pomocou 3D softvéru vytvoríme 3D návrh Vašej budúcej kuchyne alebo interiéru. 3D vizualizácia nám umožní vytvoriť presne to s čím budete spokojný, kombináciu materiálov, farieb, rozloženie.

Neviete, ako vyzerajú jednotlivé spotrebiče? Jednoducho stačí pri danej položke kliknúť na červený názov spotrebiča a zobrazí sa Vám ilustračná fotografia. Samotný výber si spolu upresníme na našej prevádzke spolu s designerom.

Vizualizácia + Cenová ponuka - Cena 89€ s DPH
V cene je zahrnutý nákres rozvodov. Pri objednávke Vám túto platbu odčítame z celkovej sumy.

Neviete, ako vyzerá? Pozrite si: Rúra - Vstavaná Rúra - Sporák Rúra - Parná
Neviete, ako vyzerá? Pozrite si: Mikrovlnka - Vstavaná Mikrovlnka - Voľne stojaca
Pomocou príloh nám môžete odoslať napríklad pôdorys kuchyne, rôzne inšpirácie, približnú predstavu, prípadne rozloženie rozvodov.
Povolené je nahrávať len súbory PNG, JPEG, JPG, TIFF, TIF, PDF, PSD s maximálnou veľkosťou 5,00 MB.