TRENAB Piešťany

Naša spoločnosť sídliaca v Piešťanoch, sa špecializuje na kuchyne a nábytok na mieru. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Okrem výroby zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie, ktoré zahŕňa zdarma poradenstvo a výmeru priamo v byte, počítačový 3D návrh s cenovou ponukou, dodávku vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek, ako i dopravu a odbornú montáž.

Kuchyne na mieru, ktoré ponúkame, obsahujú veľké množstvo základných typov skriniek, rôznych farieb a tvarov. Z týchto Vám zostavíme praktickú linku požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Doplnky ako bodové svietidlá, farebné sklá v AL. rámiku a barové pulty vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. Okrem 182 druhov kuchynských skriniek vyrábame aj atypické rozmery podľa Vašej potreby. Kuchynské dvierka, pracovné dosky, drezy, batérie a zásuvky s dobrzďovaním zabezpečíme podľa želania zákazníka, čo tvorí súčasť ucelenej ponuky našej spoločnosti.

Snaha využiť potenciál rastúcej firmy a zároveň splniť časté požiadavky našich zákazníkov, viedla k rozšíreniu zamerania našej spoločnosti. Do portfólia služieb sme zaradili návrh interiérov a kompletnú realizáciu interiéru na klúč. K tomu samozrejme patrí aj dodávka a predaj nábytku, sedacích súprav, stolov a stoličiek, podláh. Samostatnou časťou ktorej sme venovali pozornosť je návrh a realizácia vstavaných skríň a šatníkov.

Myslíme si, že základom kvalitných služieb je odborný a vyškolený personál. Naši predajcovia preto pravidelne navšťevujú školenia, výstavy, komunikujú s pracovníkmi vo výrobe, aby vedeli adekvátne a odborne vyriešiť Vaše požiadavky a sledovali módne a technologické trendy. Spokojnosť zákazníka je pre nás priorita od založenia spoločnosti a v tomto smere sa snažíme neustále vyvíjať a napredovať.

Dizajn nás baví :)