Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

CORIAN® pracovné dosky

Materiál DuPONT™ CORIAN® je produktom vývoja americkej firmy DuPONT™. Ide o pevnú hmotu vyrobenú z jemne namletej zmesi prírodných minerálov a polymetyl-polymetakrylátovej živice. Spracovávať materiál DuPONT™ CORIAN® môžu len firmou DuPONT™ certifikovaní spracovatelia podľa prísnych kvalitatívnych štandardov. Takúto vysokú a medzinárodne garantovanú záruku kvality vám určite žiadny z podobných materiálov nedokáže ponúknuť.

Materiál DuPONT™ CORIAN® je teplý a príjemný na dotyk, hygienický a netoxický. Je vysoko odolný a stály, ľahko tvarovateľný a zároveň jednoducho opraviteľný.

Pracovné dosky CORIAN®

Pracovné dosky CORIAN® - vzorované

Pracovné dosky CORIAN® - lesklé