Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Jedálenské stoly a stoličky

Raňajky, obed či večera, posedenie s rodinou, dobrá kniha alebo práca. Pri tom všetkom je okrem Vás skoro vždy aj stôl so stoličkami. Slúži nám, je súčasťou interiéru. Či ide o jedáleň, kuchyňu alebo kanceláriu, nájdeme ho všade. V našej ponuke nájdete množstvo rôznych typov stolov ako aj výrobu na mieru. Aktuálne by sme Vám radi predstavili produkty od spoločnosti ZAMAGNA Italia.