Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Overface

Overface je úplne individuálny prístup k tvorbe interiéru, čo znamená individuálnu povrchovú úpravu. Dvierka, ako aj ostatné plošné nábytkové časti, sú dokončované pomocou technológie povrchovej potlače Inkjet. Môžu to byť laminované dosky, dýhované dosky, alebo sklo. Ako motív je možné použiť ľubovolný obrázok, vzor alebo fotografiu v digitálnej podobe. Taktiež je možné použiť aj počítačom vytvorené ilustrácie a dekoračné vzory. Nakoľko sa nejedná o samolepku, ale ide o skutočnú tlač na povrch, majú povrchy vysokú životnosť a dajú sa umývať rovnako ako klasické dvierka.

Overface umožňuje vytvoriť jedinečnú kuchyňu alebo interiér, presne podľa Vašich predstáv. Vytrhne Váš domov s typizovaného a jednofarebného radu. Možnosti sú prakticky neobmedzené.